Silicone Tea Bag
Silicone Tea Bag
Silicone Tea Bag
 Silicone Tea Bag

Qese çaji silikoni

Çmimi i rregullt $9.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $9.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • QESË E PËRSHTATSHME E ÇAJIT: Qesja jonë e çajit silikoni është një mënyrë e përshtatshme dhe e lehtë për të zhytur çajin tuaj të preferuar. Materiali silikoni është jo poroz dhe shumë i qëndrueshëm, kështu që ju mund të shijoni çajin tuaj pa u shqetësuar për rrjedhjen e kimikateve në pijen tuaj. E përkryer për të bërë filxhanë të vetëm ose servime më të mëdha.
  • SILIKON PREMIUM: Qesja jonë e çajit prej silikoni është bërë nga silikoni i klasit premium, duke siguruar që të mund të mbështeteni në një jetë të gjatë të përgatitjes së çajit pa derdhje. Me dizajnin e saj të qëndrueshëm por fleksibël, kjo qese është e përkryer si për çaj me gjethe të lirshme ashtu edhe për çaj në qese për të bërë filxhanin e përsosur çdo herë.
  • KLASI I USHQIMIT: Qesja jonë e çajit silikoni është projektuar për ta bërë të lehtë përgatitjen e një filxhani të përsosur çaji çdo herë. Është bërë nga 100% silikoni ushqimor, duke e bërë atë të sigurt dhe mjaftueshëm të qëndrueshëm për t'u ripërdorur disa herë. Rrjeta e saj ultra e hollë filtron gjethet dhe barishtet e çajit, duke siguruar që çaji juaj të jetë vazhdimisht i shijshëm.
Silicone Tea Bag

Qese çaji silikoni

Çmimi i rregullt $9.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $9.95 Çmimi i rregullt

Customer Reviews

Based on 22 reviews
100%
(22)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Samanta O'Hara

These work great!

B
Brooklyn Denesik

Great quality and long lasting.

G
Glennie Ondricka

Better than expected!❣️

S
Sydnee O'Connell

Great material. Thanks seller.

C
Celestine Nolan

Love this thing!