Kitchen Canister Set With Bamboo Lid
Kitchen Canister Set With Bamboo Lid
Kitchen Canister Set With Bamboo Lid
Kitchen Canister Set With Bamboo Lid

Set Kuzhine Kuzhine me Kapak Bambuje

Çmimi i rregullt $44.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $44.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • PAMJE RUSTIC: Ky grup kuti kuzhine është projektuar për të mbajtur ushqimin të freskët duke ofruar një pamje fshatare dhe natyrale. Seti i kutisë përfshin tre kuti ruajtjeje me kapak bambuje, perfekte për ruajtjen e përbërësve me stil. Kapakët janë hermetik për të siguruar që ushqimi të qëndrojë më i freskët.
  • SHTESË ELEGANTE: Një shtesë elegante për çdo kuzhinë, ky grup bombolesh është punuar nga qeramika dhe i mbuluar me një kapak bambuje për një prekje moderne. Seti është krijuar për të mbajtur ushqimin të freskët dhe të organizuar, duke e bërë më të lehtë aksesin.
  • PËR KAFE OSE EROZË: Ky set kuzhine me kapak bambuje është një shtesë elegante dhe praktike për çdo kuzhinë. Dizajni elegant dhe modern është krijuar me qeramikë të qëndrueshme dhe kapaku prej bambu siguron një vulë hermetike, duke e mbajtur ushqimin të freskët dhe të sigurt. E përkryer për ruajtjen e kafesë, çajit, erëzave dhe më shumë.
Kitchen Canister Set With Bamboo Lid

Set Kuzhine Kuzhine me Kapak Bambuje

Çmimi i rregullt $44.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $44.95 Çmimi i rregullt

Customer Reviews

Based on 23 reviews
100%
(23)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Laurianne Reinger

Best storage jars! You won’t be disappointed!

J
Justyn D'Amore

Just what I needed!

J
Jace Walsh

Amazing!

M
Mitchel Jerde

I love these so much! They are light weight and they are so cute.

R
Roger Mertz

Beautiful, sturdy and stylish!