Wooden Sauce Dish With Handle
Wooden Sauce Dish With Handle
Wooden Sauce Dish With Handle
Wooden Sauce Dish With Handle
Wooden Sauce Dish With Handle
Wooden Sauce Dish With Handle
Wooden Sauce Dish With Handle

Pjatë me salcë druri me dorezë

Çmimi i rregullt $19.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $19.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • DORËZE ERGONOMIKE: Kjo pjatë me salcë prej druri është e përkryer për të shërbyer salca, salcë dhe salca. Doreza ergonomike siguron një shtrëngim të fortë dhe lejon transport të sigurt dhe të lehtë. Materiali i drurit është i përsosur për t'i mbajtur salcat të ngrohta dhe dizajni elegant shton një prekje stili.
  • DRU I QËNDRUESHËM: Kjo enë me salcë druri me dorezë është bërë nga druri i qëndrueshëm, duke e bërë atë rezistente ndaj përkuljes dhe thyerjes. Doreza siguron trajtim të sigurt dhe të rehatshëm të pjatës, duke e bërë të lehtë transportin e salcave tuaja nga kuzhina në tavolinë.
  • PËR SNACKS TË VOGLA. DHE salcat: Kjo pjatë me salcë druri me dorezë është një shtesë e përsosur për çdo kuzhinë. Doreza e saj e bën të lehtë lëvizjen dhe shërbimin e ushqimit, ndërsa materiali prej druri i jep një pamje elegante. Është një mënyrë e shkëlqyer për të shërbyer salca, erëza dhe ushqime të vogla pa njollosur tavolinën tuaj.

Customer Reviews

Based on 23 reviews
100%
(23)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
H
Hadley Lehner

As expected. Thanks!

E
Eliseo Hudson

Quality is awesome.

R
Raina Dickinson

Great product that met my expectations and was accurately described. Thank you very much!

K
Kelton Reilly

Fully corresponds to the description. Thanks to the seller ✌

D
Deonte Murray

Just as described, thanks.