Bamboo Cheese Board & Knives Set
Bamboo Cheese Board & Knives Set
Bamboo Cheese Board & Knives Set

Set për dërrasa dhe thika djathi bambu

Çmimi i rregullt $51.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $51.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • SHTESË PERFEKTE KUZHINE: Ky grup dërrase dhe thika djathi bambu është shtesa perfekte për koleksionin tuaj të kuzhinës. Duke përfshirë një dërrasë të fortë djathi bambuje dhe 4 thika djathi çelik inox, do të jetë thelbësore për argëtimin tuaj. Dizajni i nivelit të lartë i jep këtij grupi një pamje dhe ndjesi luksoze, ndërkohë që pastrohet dhe mirëmbahet lehtë. Shijoni servirjet pa mundim të përzgjedhjeve tuaja të preferuara të djathit me këtë set elegant.
  • CILËSIA E LARTË: Ky komplet dërrase dhe thika djathi bambu është shtesa perfekte për kuzhinën e çdo adhuruesi të djathit. Veglat me cilësi të lartë janë bërë prej bambu dhe çelik inox, duke siguruar qëndrueshmëri dhe përdorim afatgjatë. Me katër thika për prerjen, përhapjen dhe prerjen e djathit të butë, të fortë dhe të thërrmuar, ky grup është mënyra e përsosur për të shijuar një pjatë djathi.
  • BAMBUK NATYROR: Ky grup i punuar bukur është mënyra e përsosur për të sjellë stil dhe komoditet në mbledhjen tuaj të ardhshme. E dizenjuar nga bambu tërësisht natyral, dërrasa e djathit përmban një kapak të kthyeshëm që zbulon një ndarje të fshehur ruajtjeje për 4 thikat e përfshira të djathit prej çeliku inoks. Një dhuratë perfekte për çdo rast.
Bamboo Cheese Board & Knives Set

Set për dërrasa dhe thika djathi bambu

Çmimi i rregullt $51.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $51.95 Çmimi i rregullt

Customer Reviews

Based on 23 reviews
100%
(23)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Maximus Lindgren

Great for a gathering!

N
Novella Medhurst

It looks very fun to use. Have purchased 2 for wedding gifts!

G
Gennaro Barton

Thanks!

A
August Rippin

It is very well made, looks beautiful and is very functionable. A great product.

E
Ernest Paucek

Perfect!