Bamboo Heat Insulation Pad
Bamboo Heat Insulation Pad
Bamboo Heat Insulation Pad
Bamboo Heat Insulation Pad
Bamboo Heat Insulation Pad
Bamboo Heat Insulation Pad
Bamboo Heat Insulation Pad
Bamboo Heat Insulation Pad
Bamboo Heat Insulation Pad - TheEcoKitchenPlus
Bamboo Heat Insulation Pad

Bambu izolues ngrohjes

Çmimi i rregullt $14.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $14.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • izolimi ndaj nxehtësisë: Mbushja e izolimit të nxehtësisë Bamboo ofron izolim superior ndaj nxehtësisë në të gjitha stinët. E ndërtuar me fibra natyrale bambuje, është një zgjidhje e lehtë dhe e qëndrueshme për rregullimin e temperaturës. Mbushja është gjithashtu e frymëmarrjes, duke lejuar qarkullimin dhe rehatinë optimale të ajrit.
  • BAMBUK NATYROR: Mbushja e izolimit të nxehtësisë Bamboo është bërë prej bambuje të qëndrueshme, natyrale, duke siguruar rezistencë dhe izolim superior ndaj nxehtësisë. Kjo jastëk gjithashtu shpërndan në mënyrë të barabartë nxehtësinë për të mbrojtur sipërfaqet tuaja nga djegia. Dizajni i tij i lehtë siguron transportueshmëri dhe ruajtje të lehtë.
  • CILËSIA E SIGURT DHE TË QËNDRUESHME: Mbushja e izolimit të nxehtësisë Bamboo është një domosdoshmëri për çdo kuzhinë. Është bërë nga materiali i qëndrueshëm bambu, duke siguruar një sipërfaqe rezistente ndaj nxehtësisë që siguron siguri dhe cilësi të qëndrueshme. Izolimi gjithashtu e mban ushqimin të ngrohtë dhe të sigurt gjatë punës, duke kursyer kohë dhe energji.

Customer Reviews

Based on 23 reviews
100%
(23)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
Doris Aufderhar

Cute and useful!

D
Daphne Kuphal

Great pot holders easy to clean. Thank you seller.

C
Carmel Deckow

They are great and very helpful.

D
Dominic Rutherford

Match my decor.

R
Rosalinda Sipes

Easy to use! Effective and sturdy 👍