Coffee Mug Bamboo Coaster
Coffee Mug Bamboo Coaster
Coffee Mug Bamboo Coaster
Coffee Mug Bamboo Coaster
Coffee Mug Bamboo Coaster
Coffee Mug Bamboo Coaster
Coffee Mug Bamboo Coaster
Coffee Mug Bamboo Coaster
Coffee Mug Bamboo Coaster
Coffee Mug Bamboo Coaster

Slitë me filxhan kafeje me bambu

Çmimi i rregullt $19.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $19.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • BAMBOO NATYROR: Përgatitni filxhanin tuaj të ardhshëm të kafesë me slitën tonë Bamboo! Kjo slitë miqësore me mjedisin me madhësi filxhani është bërë nga 100% bambu natyral dhe përmban një mbajtëse filxhani të dizajnuar me zgjuarsi për të parandaluar derdhjet. E përkryer për shtëpi ose zyrë, kjo slitë sigurisht që do ta mbajë kafen tuaj të nxehtë dhe mjedisin tuaj të pastër.
  • Slitë UNIKE: Kjo slitë premium me filxhanë kafeje bambu është shtesa perfekte për filxhanët e kafesë. Është bërë nga bambu me cilësi të lartë, i cili është elegant dhe i qëndrueshëm. Forma e saj parandalon rrëshqitjen e krikllave tuaja dhe ndihmon në mbajtjen e slitës në vend. Shijoni pijen tuaj të preferuar të nxehtë duke mbrojtur mobiljet tuaja me këtë slitë unike.
  • OPSION I QËNDRUESHËM: Kjo slitë bambu me filxhanë kafeje është projektuar për të mbrojtur mobiljet nga nxehtësia, uji dhe njollat ​​e kafesë. Është krijuar nga një burim i rinovueshëm, duke e bërë atë një opsion të qëndrueshëm. Ka një fund prej tape për të thithur çdo lagështi. Kjo slitë është zgjedhja perfekte për shtëpinë dhe zyrën tuaj.

Customer Reviews

Based on 25 reviews
100%
(25)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
Cristina Leannon

Very nice!

L
Luis Stark

I was pleasantly surprised by this!

M
Monroe Flatley

Very nice quality!

Z
Zula Haley

It's my second purchase. Love this product.

E
Evie Heidenreich

Easy to use without taking up a lot of space.