Silicone Burger Holder
Silicone Burger Holder
Silicone Burger Holder
Silicone Burger Holder
Silicone Burger Holder

Mbajtëse Burger Silikoni

Çmimi i rregullt $14.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $14.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • MJEGËT E DOBISHME KUZHINE: Kjo mbajtëse burgeri silikoni është një mjet i dobishëm kuzhine për sezonin e pjekjes. Mban në mënyrë të sigurt dhe të qëndrueshme burgerët e të gjitha madhësive dhe formave, kështu që ju mund të bëni BBB si një profesionist me më pak rrëmujë. Konstruksioni i tij fleksibël, i parrëshqitshëm silikoni është rezistent ndaj nxehtësisë, i sigurt në lavastovilje dhe i lehtë për t'u pastruar. Gatuani me profesionalizëm me këtë mjet thelbësor.
  • SILIKON TË QËNDRUESHËM: Mbajtësja e Burgerit silikoni është mjeti i përsosur për pjekje dhe gatim. E bërë nga silikoni i qëndrueshëm, mban lehtësisht deri në katër hamburgera gjatë gatimit, duke i mbajtur ato të barabarta. E përkryer për barbekju, pikniqe dhe më shumë, siguron që burgerët tuaj të jenë krokantë nga jashtë dhe të lëngshëm nga brenda.
  • I PËRDITSHËM: Kjo mbajtëse Burger Silikoni është e përkryer për të krijuar hamburgerin e përsosur gustator. E ndërtuar nga materiali silikoni ultra i qëndrueshëm, ai e mban në mënyrë të përshtatshme dhe të sigurt petën tuaj në vend gjatë pjekjes. Shijoni hamburgerë të shijshëm dhe të gatuar në mënyrë perfekte çdo herë.

Customer Reviews

Based on 21 reviews
100%
(21)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
Clint Hoeger

This makes it so much easier to eat burgers without getting icky. Love love love!

B
Buster Donnelly

Good product!

C
Cathy Hilll

Works just great!

A
Aiden Nicolas

So glad I discovered this!

E
Elyssa Bergstrom

Great invention👍