Bowl Scrubber Soap Dispenser
Bowl Scrubber Soap Dispenser
Bowl Scrubber Soap Dispenser
Bowl Scrubber Soap Dispenser
Bowl Scrubber Soap Dispenser

Furnizues sapuni pastrues tasi

Çmimi i rregullt $15.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $15.95 Çmimi i rregullt $25.95

TIPARET:

  • FRISHT TË TË QËNDRUESHME: Dispenzuesi i sapunit për pastrimin e taseve është një mjet novator kuzhine i krijuar duke pasur parasysh komoditetin. Qimet e tij të qëndrueshme lejojnë pastrimin efektiv të tasave të kuzhinës, ndërsa shpërndarësi i integruar i sapunit lejon aplikim të lehtë dhe efikas. Shijoni enët e pastra me gaz pa asnjë përpjekje për pastrim.
  • FUNKSIONALE DHE I KONDËSISHËM: Dispenzuesi i sapunit për pastrimin e taseve është kombinimi perfekt i komoditetit dhe funksionalitetit. Kjo pjesë e zgjuar e teknologjisë së pajisjes kombinon një shpërndarës sapuni dhe pastrim në një pajisje kompakte. Me vetëm një shtypje të thjeshtë të butonit, ju mund të shpërndani në mënyrë të barabartë sapunin duke pastruar gjithashtu enët dhe tasat. Me këtë pajisje efikase, ju mund të pastroni dhe dezinfektoni enët tuaja me përpjekje minimale.
  • KURSENI KOHË DHE PËRPJEKJE: Dispenzuesi ynë i sapunit për pastrimin e taseve ju ndihmon ta mbani kuzhinën tuaj të pastër dhe higjienike. Dizajni i tij unik përmban një furçë të integruar, që ju lejon të pastroni enët tuaja tërësisht dhe në mënyrë të barabartë në një hap të thjeshtë. Kjo zgjidhje e zgjuar dhe efikase do t'ju ndihmojë të kurseni kohë dhe përpjekje duke i dhënë kuzhinës tuaj një përfundim profesional.

Customer Reviews

Based on 22 reviews
100%
(22)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Marlin D'Amore

It fits the bill perfectly.

L
Lorenz McKenzie

Very much recommend!

H
Hobart Smith

Thanks 👍

A
Alden Hauck

For the price it was more than expected! Absolutely happy with this purchase.

R
Ramona Barton

Good 👍🏽