Silicone Oil Brush Bottle
Silicone Oil Brush Bottle
Silicone Oil Brush Bottle
Silicone Oil Brush Bottle
Silicone Oil Brush Bottle
Silicone Oil Brush Bottle
Silicone Oil Brush Bottle

Shishe me furçë vaji silikoni

Çmimi i rregullt $19.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $19.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • PËRSHTATJE QË GJATJETË: Kjo shishe me furçë vaji silikoni është mjeti i përsosur për vajosjen me saktësi të zonave të vështira për t'u arritur. Dizajni i saj i furçës siguron aplikim të saktë për të maksimizuar efikasitetin e vajit. Projektuar me një material silikoni të papërshkueshëm nga uji, është i lehtë për t'u pastruar dhe ripërdorur për lehtësi afatgjatë.
  • KOKË E BUTË FURCE: Kjo shishe me furçë vaji silikoni është një mjet efektiv për vajosjen dhe lyerjen e saktë. Koka e saj e butë e furçës, e projektuar me qime silikoni, siguron që vaji të aplikohet në mënyrë të barabartë dhe të pastër. Dizajni i tij fleksibël dhe rezistent e bën atë ideal për vajosje të saktë, duke e bërë atë një mjet të domosdoshëm për çdo punë lubrifikuese në shtëpi ose profesionale.
  • DIZAJNI ERGONOMIK: Shishja e furçës me vaj silikoni është mjeti i përsosur për aplikimin e vajrave, veshjeve dhe salcave. Dizajni i saj ergonomik i furçës silikoni e bën atë të rehatshëm dhe të lehtë për t'u përdorur, ndërsa mbyllja hermetike siguron freski maksimale dhe parandalon derdhjet. Pastrimi është i thjeshtë me furçën me lëshim të poshtëm të shishes. Një kuzhinë e domosdoshme.

Customer Reviews

Based on 24 reviews
100%
(24)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
V
Vidal Fisher

Great grill oiling setup!

A
Alex Lemke

I really like this product. It exceeds my expectations and that is a good thing!

C
Carol Pagac

Very useful and well-made.

H
Hazel Corwin

Great kitchen item!

B
Bernie Rohan

Great!