LED Digital Kitchen Timer - TheEcoKitchenPlus
LED Digital Kitchen Timer - TheEcoKitchenPlus
LED Digital Kitchen Timer - TheEcoKitchenPlus

Kohëmatësi dixhital LED i kuzhinës

Çmimi i rregullt $114.00
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $114.00 Çmimi i rregullt $152.00

revolucionarizoni kuzhinën tuaj me kohëmatësin dixhital LED të kuzhinës - shoqëruesi juaj perfekt i gatimit!

Përmirësoni lojën tuaj të kuzhinës me kohëmatësin tonë dixhital të kuzhinës LED, shoqëruesi më i mirë i gatimit për çdo kuzhinier në shtëpi! Ky kohëmatës i shkëlqyeshëm dhe i gjithanshëm është krijuar për ta bërë përvojën tuaj të gatimit më efikase dhe pa stres, duke siguruar që çdo pjatë që përgatitni të dalë e përsosur.

✔ Matja e saktë e kohës

✔ Funksione të gjithanshme të numërimit mbrapsht

✔ Magnetike dhe portative

Gatim preciz

Arritni ushqime të gatuara në mënyrë perfekte me lehtësi duke siguruar kohën e saktë për recetat tuaja.

Multifunksionale

Ky kohëmatës i bën të gjitha - numërimin mbrapsht, kronometrin dhe përkujtuesit. Është si të kesh një asistent kuzhine në majë të gishtave.

Gatim pa stres

Eliminoni stresin e mashtrimit të detyrave të shumta të gatimit duke menaxhuar kohën tuaj në mënyrë efektive me këtë kohëmatës.

Dizajn që kursen hapësirë

Pjesa e pasme magnetike dhe madhësia kompakte sigurojnë që ajo të mos rrëmojë tavanet ose sirtarët e kuzhinës tuaj.

Ndërtuar për të Fundit

I bërë me materiale të cilësisë së lartë, ky kohëmatës është ndërtuar për t'i bërë ballë vështirësive të gatimit të përditshëm dhe për të ofruar shërbime të besueshme për vite me rradhë.

Specifikimet e produktit

  • Ekrani: Ekran dixhital LED
  • Funksionet: Kohëmatësi i numërimit mbrapsht, kronometri dhe ora
  • Burimi i energjisë: 1 x bateri AAA (nuk përfshihet)
  • Mbështetje magnetike: Po

Garancia jonë e hekurt

✔ Garanci 30 ditore për kthimin e parave.
✔ Transporti falas për të gjitha porositë.
✔ Numri i ndjekjes për çdo porosi.
✔ Siguri SSL e koduar për arkë 100% të sigurt.
✔ Mbështetje për klientët 24/7.

Ne dëshirojmë që të gjithë të përjetojnë përfitimet e produkteve tona inovative dhe të kenë një përvojë të shkëlqyer në faqen tonë të internetit dhe gjatë gjithë procesit të blerjes.

Duke u thënë kështu... ne do të jemi në dispozicion për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje ose shqetësimi që mund të keni në lidhje me produktet tona. Thjesht kontaktoni mbështetjen e klientit: support@theecokitchenplus.com

LED Digital Kitchen Timer - TheEcoKitchenPlus

Kohëmatësi dixhital LED i kuzhinës

Çmimi i rregullt $114.00
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $114.00 Çmimi i rregullt $152.00

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)