Microwave Cover Silicone Lids
Microwave Cover Silicone Lids
Microwave Cover Silicone Lids
Microwave Cover Silicone Lids
Microwave Cover Silicone Lids

Mbulesa për mikrovalë Kapak silikoni

Çmimi i rregullt $14.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $14.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • REZISTENT NGA NXEHTËSIA: Mbroni dollapët dhe tavanet tuaja nga rrëmujat me kapakët silikoni të mbulesës së mikrovalës. Ky grup me 3 kapakë silikoni sigurojnë një mbyllje të sigurt, hermetike për të parandaluar derdhjet duke e mbajtur ushqimin të freskët. Ato janë gjithashtu rezistente ndaj nxehtësisë deri në 428°F dhe janë të ripërdorshme, të sigurta për larje enësh dhe jo toksike.
  • LEHTË PËR PASTRIMIN: Mbroni ushqimin tuaj me kapakët tanë silikoni të mbulesës së mikrovalës. Ky produkt ndihmon në ruajtjen e lagështirës dhe aromave në ushqimin tuaj, duke e mbajtur të pastër mikrovalën tuaj. Të krijuara posaçërisht për të formuar një mbyllje hermetike dhe lehtësisht për t'u pastruar, këta kapak janë një domosdoshmëri për të gjitha kuzhinat.
  • I SIGURT PËR PËRDORIM: Kapakët tanë silikoni të mbulesës së mikrovalës janë një domosdoshmëri për çdo kuzhinë. Këto kapakë të gjithanshëm janë rezistent ndaj temperaturës, jo toksike dhe të sigurt për t'u përdorur në mikrovalë, furrë dhe pjatalarëse. Me vulën e tyre të ngushtë dhe fleksibël, ato janë perfekte për të mbajtur ushqimin të freskët dhe për të parandaluar derdhjet ose spërkatjet. Një shtesë e shkëlqyer për çdo kuzhinë!
Microwave Cover Silicone Lids

Mbulesa për mikrovalë Kapak silikoni

Çmimi i rregullt $14.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $14.95 Çmimi i rregullt

Customer Reviews

Based on 24 reviews
100%
(24)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Ruben Klein

They work incredibly well!

A
Aliza Lemke

Love, love, love these the best thing yet ❤️

K
Keshawn Hayes

Well worth the money I spent to buy them.

A
Avis Schmitt

Easy to use and flexible!

A
Aliyah Bechtelar

They are very nice is perfect!