Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid

Shporta thurje prej bastun prej palme kacavjerrëse

Çmimi i rregullt $21.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $21.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • E LEHTË DHE TË QËNDRUESHME: Kjo shportë e bukur prej thurjeje prej bastun prej palme kacavjerrëse është punuar me dorë nga bastun prej palme kacavjerrëse indoneziane, duke e bërë atë të lehtë por mjaft të qëndrueshme për përdorim të përditshëm. Është e përkryer për ruajtjen e sendeve si peshqirë, rroba dhe më shumë. Shporta është projektuar me doreza të forta për mbajtje të lehtë dhe një model të hapur endje, perfekt për ajrim.
  • MATERIALI I ENDUR: Kjo shportë thurje me bastun prej palme kacavjerrëse është shtesa perfekte për çdo shtëpi apo zyrë. Konstruksioni i saj i thurur me thurje bastun prej palme kacavjerrëse është i fortë dhe i qëndrueshëm, duke e bërë atë një aksesor të besueshëm që me siguri do të zgjasë. Tonet e saj neutrale shtojnë një ndjenjë të ngrohtë dhe mikpritëse në çdo hapësirë.
  • E LEHTË: Kjo shportë thurje me bastun prej palme kacavjerrëse është një domosdoshmëri për çdo shtëpi. E krijuar nga thurje e qëndrueshme prej bastun prej palme kacavjerrëse, ajo ofron një mënyrë miqësore me mjedisin dhe me stil për të ruajtur sendet në zonën tuaj të ndenjes duke shtuar një tërheqje unike të dizajnit. E hijshme dhe e lehtë, do të jetë një shtesë e shkëlqyer për çdo hapësirë.

Customer Reviews

Based on 22 reviews
100%
(22)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Mabelle Jenkins

Perfect!

K
Keegan Green

Beautiful! Great quality and ordering more now!

J
Jalyn Kuhlman

Excellent quality!

Z
Zita Macejkovic

Good quality. Thanks.

K
Kaylah Mraz

These look great in my pantry! Thank you so much seller.