Silicone Air Fryer Tray
Silicone Air Fryer Tray
Silicone Air Fryer Tray
Silicone Air Fryer Tray
Silicone Air Fryer Tray
Silicone Air Fryer Tray

Silikoni për fryerje me ajër

Çmimi i rregullt $14.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $14.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • DIZAJN JO NGJITSHËM: Ky tabaka silikoni për fryerje me ajër është mënyra e përsosur për të arritur një version më të shëndetshëm të pjatave të skuqura thellë. Dizajni i tij jongjit ofron lehtësi në përdorim dhe e bën pastrimin më të lehtë se kurrë. Është rezistent ndaj temperaturës, kështu që ju mund ta përdorni në mënyrë të sigurtë në tiganin tuaj të ajrit pa shqetësime.
  • SILIKON TË QËNDRUESHËM: Ky tabaka silikoni për fryerje me ajër është ideal për të gatuar në mënyrë të barabartë një shumëllojshmëri pjatash. Është bërë me silikon të qëndrueshëm që mund të përballojë temperaturat deri në 428°F, duke ju lejuar të përgatisni një gamë të gjerë vaktesh në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë. Është gjithashtu që nuk ngjit dhe pastrohet lehtë. Përdoreni atë për të pjekur, pjekur dhe madje edhe avull me lehtësi.
  • PASTRIMI I LEHTË: Ky tabaka silikoni për fryerje me ajër ndihmon në përgatitjen e vakteve më të shëndetshme me të njëjtën shije dhe strukturë krokante. E bërë nga silikoni i qëndrueshëm, është projektuar për t'i bërë ballë temperaturave deri në 500°F dhe është i sigurt në larje enësh për pastrim të lehtë. Shijoni ushqime të shijshme me më pak vaj dhe më pak kalori.

Customer Reviews

Based on 22 reviews
100%
(22)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Arne Runte

Cooks evenly and very easy to clean!

E
Eliseo Goyette

Great product!

V
Vinnie Altenwerth

Perfect for my vortex air fryer! Easy to use and clean!

R
Rozella Bayer

These are great for the airfryer. Saved me from messy clean up.

E
Emelia Stokes

Easy to store, dishwasher safe. Work amazing.