Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid
Popcorn Silicone Bowl With Lid

Tas silikoni kokoshkash me kapak

Çmimi i rregullt $16.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $16.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • REZISTENT NGA NxeHtësia: Ky tas silikoni kokoshkash me kapak është i shkëlqyeshëm për t'u argëtuar! E krijuar nga silikoni i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj nxehtësisë, është ena perfekte për të nxjerrë një grumbull kokoshkash për çdo rast. Kapaku i tij hermetik ndihmon për të mbajtur kokoshkat tuaja të freskëta dhe krokante!
  • LEHTË PËR PASTRIMIN: Ky tas silikoni kokoshkash me kapak është i përsosur për t'i shërbyer kokoshkave në shtëpi ose në lëvizje. I ripërdorshëm dhe i lehtë për t'u pastruar, dizajni i tij rezistent ndaj nxehtësisë është ideal për ngrohjen e kokoshkave në mikrovalë. Kapaku i tij ndihmon për të mbajtur kokoshkat të ngrohta dhe krokante për më gjatë.
  • ME KAPAK: Ky tas me kapak silikoni kokoshkash është bërë nga silikoni i sigurt dhe i qëndrueshëm dhe ofron komoditet dhe ruajtje elegant për të gjitha ushqimet tuaja. Me një kapak të mbyllur fort, ai i mban ushqimet të freskëta dhe të sigurta. Dizajni i tij elegant dhe ngjyrat e gjalla e bëjnë atë një shtesë të shkëlqyer për çdo kuzhinë.

Customer Reviews

Based on 22 reviews
100%
(22)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Eleanore Hartmann

Way better than prepackaged popcorn!

C
Candelario Gutmann

I would definitely recommend this product.

C
Ceasar Langworth

Perfect!

C
Cindy Waelchi

Works perfectly, everytime!

Y
Yazmin Kuphal

I’m so glad. Thank you seller.