Silicone Food Storage Bag
Silicone Food Storage Bag
Silicone Food Storage Bag
Silicone Food Storage Bag
Silicone Food Storage Bag
Silicone Food Storage Bag
Silicone Food Storage Bag

Qese për ruajtjen e ushqimit silikoni

Çmimi i rregullt $16.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $16.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • KONSTRUKSION I LEHTË: Kjo qese ruajtëse e ushqimit silikoni e ripërdorshme është e përkryer për çdo gjë, nga sanduiçët deri te snacket. Konstruksioni i tij i lehtë silikoni siguron që është i lehtë për t'u bartur ndërkohë që është ende i fortë dhe i qëndrueshëm. Mbyllja e papërshkueshme nga rrjedhja dhe ndarjet e veçanta e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ruajtjen dhe transportimin e ushqimit me lehtësi.
  • PARANDALON NDËRTIMIN E USHQIMIT: Kjo qese për ruajtjen e ushqimit silikoni është ideale për ta mbajtur ushqimin të freskët dhe të pandotur. Mbyllja e tij e ngushtë dhe dizajni hermetik janë perfekte për parandalimin e prishjes së ushqimit dhe konstruksioni i tij silikoni pa BPA është i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u pastruar. Kështu që ushqimi juaj do të qëndrojë më i sigurt, më i freskët dhe më i gjatë!
  • TË MBROJTUR NGA RRJEDHJA: Kjo qese e ruajtjes së ushqimit silikoni është mënyra ideale për të ruajtur në mënyrë të sigurtë dhe të sigurt ushqimin tuaj. Falë materialit të saj silikoni, çanta është rezistente ndaj rrjedhjeve, shumë e qëndrueshme dhe mund të ripërdoret pa pushim. Çanta është gjithashtu rezistente ndaj temperaturave të larta dhe të ulëta, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për përdorim afatgjatë.

Customer Reviews

Based on 23 reviews
100%
(23)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
I
Iva Bashirian

Works great, less waste!

D
Dayton Towne

Durable and reusable silicone bags!

H
Hunter Bradtke

So easy to use, clean and seal!

A
Alexanne Johns

Highly recommend. Worth the price.

A
Anibal Greenfelder

Excellent quality.