Silicone Ice Cube Mold
Silicone Ice Cube Mold
Silicone Ice Cube Mold
Silicone Ice Cube Mold

Set enë kuzhine silikoni

Çmimi i rregullt $34.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $34.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • REZISTENT NGA NXEHTËSIA: Ky komplet i enëve të kuzhinës silikoni është një mjet i domosdoshëm kuzhine për çdo shtëpi. Ai përmban një dizajn silikoni rezistent ndaj nxehtësisë, duke e bërë atë të përsosur për trazim, rrokullisje dhe servirje të ushqimit. Dorezat e dizajnuara në mënyrë ergonomike sigurojnë një kapje efikase dhe të rehatshme për çdo përvojë gatimi. E përkryer për çdo kuzhinë!
  • TË NGJITHË: Ky grup i enëve të kuzhinës silikoni është thelbësor për çdo kuzhinier në shtëpi. Kompleti përmban 12 enë kuzhine të gjitha prej silikoni 100% të kategorisë ushqimore që është rezistent ndaj nxehtësisë dhe i sigurt për enë gatimi që nuk ngjiten. Silikoni është i qëndrueshëm, i lehtë për t'u pastruar dhe nuk do të mbajë erëra apo baktere. Shijoni një përvojë kuzhine pa shqetësime me këtë set fantastik.
  • DORËZAT QË PA Rrëshqitje: Ky grup i enëve të kuzhinës silikoni është shtesa perfekte për enët tuaja të gatimit. E bërë nga materiali silikoni i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj nxehtësisë, ai mund të përballojë temperaturat e larta ndërsa mbetet pa njolla dhe erë. Me veçori të tilla si doreza që nuk rrëshqasin dhe sythe të varura, është zgjidhja perfekte për një përvojë gatimi të shpejtë dhe efikase.
Silicone Ice Cube Mold

Set enë kuzhine silikoni

Çmimi i rregullt $34.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $34.95 Çmimi i rregullt

Customer Reviews

Based on 20 reviews
100%
(20)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
T
Ted Schmitt

I am in love with these.

D
Don Brakus

Best silicone cooking utensils set!

J
Jordyn O'Kon

This set is amazing, well worth the money. Easy to clean and use.

L
Lou Hudson

Very happy customer!

E
Ezra Tillman

Satisfied.