Silicone Sink Protector
Silicone Sink Protector
Silicone Sink Protector
Silicone Sink Protector

Mbrojtës lavamani silikoni

Çmimi i rregullt $31.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $31.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • SIPËRFAQJA QË JU rrëshqit: Mbrojtësi ynë i lavamanit silikoni është projektuar për t'iu përshtatur shumicës së lavamanëve të kuzhinës, duke siguruar mbrojtje kundër gërvishtjeve dhe gërvishtjeve të tjera. Sipërfaqja e tij jo rrëshqitëse siguron një kapje të sigurt, duke siguruar që lavamani juaj të qëndrojë i sigurt nga dëmtimi. Materiali ynë silikoni me cilësi të lartë është rezistent ndaj nxehtësisë, kështu që ju mund ta përdorni me siguri.
  • GJATE DHE TË QËNDRUESHME: Mbroni lavamanin tuaj nga gërvishtjet dhe dëmtimet me Mbrojtësin e lavamanit silikoni. I bërë nga silikoni, ky aksesor është afatgjatë dhe i qëndrueshëm, i përsosur për përdorim të përditshëm. Dizajni i tij me teksturë ndihmon në parandalimin e rrëshqitjes dhe rrëshqitjes së sendeve. Shton një shtresë mbrojtjeje në lavamanin tuaj.
  • MBROJTJE E PAMUNDUR: Mbroni lavamanin tuaj nga konsumimi me këtë mbrojtës silikoni të lavamanit. E krijuar nga silikoni me cilësi të lartë, ofron një pengesë të butë dhe jastëk kundër përdorimit të përditshëm. Është i qëndrueshëm, jo ​​rrëshqitës dhe rezistent ndaj nxehtësisë. Bën një shtesë të përsosur në kuzhinën tuaj dhe ofron mbrojtje të pamposhtur.

Customer Reviews

Based on 23 reviews
100%
(23)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Alaina Jerde

Nice 👍

J
Julian MacGyver

Extremely flexible and stays clean.

M
Mertie Quigley

Thanks!

E
Erin Luettgen

This came in handy.

A
Alfreda Padberg

Exactly what I ordered!