Ball Cork Glass Jar
Ball Cork Glass Jar
Ball Cork Glass Jar
Ball Cork Glass Jar
Ball Cork Glass Jar
Ball Cork Glass Jar
Ball Cork Glass Jar

Kavanoz qelqi me top tape

Çmimi i rregullt $14.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $14.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • DIZAJNI ME GOJË GJËRË: Kavanoza prej qelqi me tapë me top ka një dizajn të qëndrueshëm, me grykë të gjerë, i bërë me xham të cilësisë së lartë rezistente ndaj nxehtësisë për të siguruar një vulosje të ngushtë. Me kapakun e tij prej tape që hapet lehtë, ju mund të ruani në mënyrë të sigurt të gjitha ushqimet tuaja të preferuara.
  • MBAJTJA E PARAQITUR DHE TË RRJEDHJEVE : Ky kavanoz qelqi me tapë me top është i përsosur për ruajtjen dhe ruajtjen e produkteve ushqimore, me një vulë hermetike dhe rezistente ndaj rrjedhjeve që i mban artikujt të freskët. Është bërë nga tapa dhe xhami miqësore me mjedisin, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për çdo shtëpi të ndërgjegjshme për mjedisin.
  • E RIPERDORUSHME: Kavanozi i qelqit me tapë me top është një zgjedhje ideale për ruajtjen e ushqimeve ose pijeve. Ajo përmban një konstruksion unik prej tape dhe xhami. Dizajni i tij hermetik siguron që asnjë ndotës të mos hyjë dhe të prishë ushqimin tuaj. Kavanozi gjithashtu mund të ripërdoret disa herë.

Customer Reviews

Based on 24 reviews
100%
(24)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
C
Chelsea Keebler

I absolutely love this jars, they are really unique!

K
Kristopher Roob

Beautiful jars!

U
Ulices Runolfsson

So pretty!

E
Eleanora Hayes

On trend organization. Thank you seller.

S
Sylvia Kunze

Love! I ordered a set of three. Well packaged, no damage.