Wooden Chopping Board
Wooden Chopping Board
Wooden Chopping Board
Wooden Chopping Board
Wooden Chopping Board
Wooden Chopping Board
Wooden Chopping Board
Wooden Chopping Board
Wooden Chopping Board
Wooden Chopping Board

Dërrasë prerëse prej druri

Çmimi i rregullt $33.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $33.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • DRURI i fortë: Kjo dërrasë prerëse prej druri është aksesori i përsosur i kuzhinës për çdo kuzhinier shtëpiak. I krijuar nga drurë 100% me burim të përgjegjshëm, me siguri do të zgjasë për shumë vite dhe ofron një zgjedhje të sigurt dhe higjienike për përgatitjen e ushqimit. Me sipërfaqen e saj të lehtë për t'u pastruar dhe bazën që nuk rrëshqet, kjo dërrasë do ta bëjë përgatitjen e ushqimit të lehtë.
  • CILËSIA E LARTË: Kjo dërrasë e qëndrueshme prej druri është bërë duke përdorur materiale të cilësisë së lartë, duke siguruar një përdorim afatgjatë dhe të besueshëm. Sipërfaqja e saj e lëmuar ju lejon të përgatisni ushqimin shpejt dhe me efikasitet, ndërsa ndërtimi i tij i fortë siguron që ai të mos deformohet apo plasaritet. Shijoni përgatitjen e sigurt dhe të përshtatshme të ushqimit me këtë dërrasë prerëse prej druri.
  • JO POROZE: Kjo dërrasë prerëse prej druri është e përkryer për përgatitjen e vakteve. E bërë me materiale të qëndrueshme, mund të përballojë konsumimin e përditshëm dhe ta bëjë përgatitjen e ushqimit të lehtë. Jo poroz, nuk do të thithë aromat e ushqimit dhe nuk do të lërë gërvishtje në tavanet tuaja. Bëj copëtimin!

Customer Reviews

Based on 24 reviews
100%
(24)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Madelyn Weber

Good cutting boards!

K
Kay Deckow

Solid and affordable cutting board set!

J
June Windler

Nice solid cutting boards.

S
Skylar Harber

I'm happy with my order ☺️

R
Rene Robel

I will buy them again in the future they are perfect easy to use 🥰