Wooden Handle Cleaning Brush
Wooden Handle Cleaning Brush
Wooden Handle Cleaning Brush
Wooden Handle Cleaning Brush
Wooden Handle Cleaning Brush

Furçë për pastrimin e dorezës së drurit

Çmimi i rregullt $14.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $14.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • E LEHTË DHE TË QËNDRUESHME: Kjo furçë për pastrimin e dorezës së drurit është e përkryer për të trajtuar njollat ​​e forta dhe papastërtitë. Doreza e saj prej druri është sa e lehtë dhe e qëndrueshme, duke e bërë të lehtë kontrollimin dhe përdorimin. Dizajni ergonomik redukton lodhjen, duke siguruar pastrim të rehatshëm dhe të lehtë.
  • PASTRIMI I RREGULLT: Kjo furçë pastrimi me dorezë druri është projektuar me një dorezë të qëndrueshme prej druri për përdorim të rehatshëm dhe një kokë furçe për pastrim të plotë çdo herë. Doreza është projektuar në mënyrë ergonomike për lehtësi, dhe qimet fleksibël e bëjnë të lehtë arritjen e zonave të vështira për t'u pastruar. Ideale për çdo sipërfaqe, kjo furçë është shtesa perfekte për pastrim preciz.
  • MBAJTJE E FURTË DHE E KOHOTË: Kjo furçë për pastrimin e dorezës së drurit është e përkryer për pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme. Doreza është prej druri, duke siguruar një shtrëngim të fortë dhe të rehatshëm. Furça është mjaft e fortë për të trajtuar rrëmujët e vështira, por mjaft e butë për të shmangur gërvishtjet e sipërfaqeve delikate. Është shoqëruesi i përsosur i pastrimit.
Wooden Handle Cleaning Brush

Furçë për pastrimin e dorezës së drurit

Çmimi i rregullt $14.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $14.95 Çmimi i rregullt

Customer Reviews

Based on 22 reviews
100%
(22)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Mariane Kuvalis

Environmentally-friendly brushes, work well!

J
Jarod Hintz

These eco-friendly scrubbers also scrub better than their counterparts we usually find in the marketplace.

S
Sonia West

Great brush!

F
Fabian Erdman

Just as I expected.

A
Adelia Dietrich

Exactly what we needed!