Wooden Cling Film Holder
Wooden Cling Film Holder
Wooden Cling Film Holder
Wooden Cling Film Holder
Wooden Cling Film Holder
Wooden Cling Film Holder

Mbajtëse filmi prej druri

Çmimi i rregullt $14.95
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $14.95 Çmimi i rregullt

TIPARET:

  • DRU I KALIMIT TË LARTË: Mbani kuzhinën tuaj të organizuar me këtë mbajtëse filmi prej druri. E projektuar në mënyrë perfekte për të ruajtur filmin ushqimor, mbajtësi është bërë nga druri i cilësisë së lartë dhe ndihmon në lirimin e hapësirës së ruajtjes dhe banakut. Shijoni aksesueshmërinë e lehtë dhe një dizajn tërheqës e elegant kur e përfshini këtë mbajtës në shtëpinë tuaj.
  • KONSTRUKTIM I QËNDRUESHËM DRU: Mbani filmin tuaj të kapur të organizuar me këtë mbajtëse elegante prej druri. Konstruksioni i qëndrueshëm i drurit siguron jetëgjatësinë e tij, ndërsa dizajni i lëmuar siguron që të duket mirë në kuzhinën tuaj. Mbajeni filmin tuaj ngjitës në mundësi të lehtë dhe të fiksuar mirë me këtë aksesor të përsosur kuzhine.
  • SIGURON FILMIN NGJITHËS: Kjo mbajtëse prej druri elegant dhe e lehtë për t'u përdorur është e përkryer për kuzhinë. E ndërtuar nga druri i qëndrueshëm, kjo mbajtëse mban rrotullat e filmit ngjitës të sigurt në vend, duke ju lejuar t'i aksesoni ato shpejt dhe me lehtësi. E përkryer për mirëmbajtjen e kuzhinave të rregullta dhe të organizuara në shtëpi.

Customer Reviews

Based on 22 reviews
100%
(22)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Amari Veum

Great addition for your kitchen!

Z
Zelma Hoppe

Thank you!

M
Macey Mosciski

Best thing ever.

M
Maximo Smith

Highly recommended seller.

D
Deshaun Lockman

I haven't tried it yet but it has good quality.